Eucharystii przewodniczył bp Marek Mendyk, który wygłosił homilię i przekazał ważne informacje dotyczące przyszłości parafii.
Dar miłości
Licznie zgromadzeni wierni wraz z duszpasterzami i gośćmi modlili się przy ołtarzu patrona parafii. W homilii biskup świdnicki nawiązał do ewangelicznego wezwania do miłości i miłosierdzia, podkreślając, że najcenniejszym darem, jaki człowiek może złożyć Bogu, nie są rzeczy materialne, lecz własne życie i serce.
Pomóż w rozwoju naszego portalu
